Android 7.0 Alacak Samsung Cihazlar

Android 7.0 Alacak Samsung Cihazlar

10300
0
PAYLAŞ
Samsung Android 7.0 Nougat Güncellemesi Geliyor

Samsung, Android platformunun tartışmasız en büyük telefon üreticisi. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmanın, ürün çeşitliliğindeki başarısını Android versiyon güncellemede sürdürdüğü söylenemez. Geçtiğimiz günlerde şurada https://teknopusula.com/android-7-0-nougat-guncellemesi-alacak-telefonlar-3299/ yer alan haberimizde Samsung’un iddialı modellerinin Android’in 7.0 Nougat güncellemesini, Şubat yada Mart ayında almasının beklendiğini duyurmuştuk.

Bu haberin ardından ünlü teknoloji devi, Android’in 7.0 versiyonu olarak bilinen Nougat açıklandıktan uzunca bir zaman sonra, nihayet güncelleme alacak olan telefonlarının listesini yayınladı.

samsung
Samsung Nougat’a geçiyor

Samsung tarafından yapılan açıklamada, Android 7.0’ı öncelikle Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin alacağı açıklandı. Bu iki amiral gemisi modelinin ötesinde şirket, Nougat’ı “yılın ilk yarısında” diğer bazı modellerine de getirmeyi planladığını açıkladı.

İşte nihai olarak güncellemeyi gerçekleştirecek cihazların tam listesi:

Galaxy S7

Galaxy S7 Edge

Galaxy S6

Galaxy S6 Edge

Galaxy S6 Edge Plus

Galaxy Note 5

Galaxy Tab A with S Pen

Galaxy Tab S2 (LTE kilidini aç)

Galaxy A3

Galaxy A8

nougat-4-1-640x360
Google’ın En Son Sürümü: Android 7.0 Nougat

Bu liste için, Samsung ürün yelpazesinin yalnızca bir bölümünü kapsasa bile iyi bir liste olduğu söylenebilir. Çünkü, daha önceki güncellemelere göre daha çok sayıda cihazın güncelleme alacağı görülmekte. Diğer taraftan, birçok Samsung kullanıcısı halen Android 6.0 versiyonuna bile henüz geçememişken bu liste için hiç yoktan iyidir yorumu yapılabilir.

BİR CEVAP BIRAK