En İyi iPhone Oyun Tavsiyeleri

En İyi iPhone Oyun Tavsiyeleri

 iPhone’da ya da iPad’de oyun arayanlar buraya!

15268
0
PAYLAŞ
iOS Oyun Önerileri

Eğer bir iPhone’nunuz ya da bir iPad’iniz varsa ve canınız sıkılmış ya da biraz oyun oynamak istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Yapacağınız tek şey aşağıda linklerini verdiğimiz oyunları App Store’dan indirmek. İşte sizin için derlediğimiz birbirinden eğlenceli 12 adet iPhone Oyun Tavsiyeleri.

1-Super Mario Run

iPhone oyun önerisi olarak sunacağımız ilk oyun efsane oyun Süper Mario’nun yeni tasarımı olan Super Mario Run. Merakla beklenen yeni versiyonu ile hızlı bir başlangıç yapan Süper Mario Run ile, Mario’nun yaptığı anlaşma doğrultusunda hedefine doğru koşmasına yardım etmelisiniz. Her bölümde bu yardımlarınıza devam etmelisiniz. Super Mario fanları için güzel bir oyun. Üstelik App Store’ da ücretsiz.

Super Mario Run

App Store Ücretsiz İndirme Linki: https://itunes.apple.com/us/app/super-mario-run/id1145275343?mt=8

2-Device 6

Device 6 oldukça esrarengiz, gizemli ve çok zarif bir oyun. Aslında Device 6 hikâye temelli bir yapboz oyunu. İyi bir müzik eşliğinde ve karışık yapbozlardan oyunu bitirmeniz gerekiyor. App Store’ daki fiyatı 3.99$.

Device 6

App Store Satın Alma Linki: https://itunes.apple.com/app/device-6/id680366065

3-Around the World in 80 Days

Hepinizin bildiği “80 Günde Devri Alem” romanından esinlenilerek tasarlanan bu oyunumuz 81 bölüm olup hikayemiz 7 ülkede geçiyor. Etkileyici ses efektleri dikkat çekici. Oyundaki amaç kahramanımız olan Phileas Fogg’a yolculuk esnasında gerekli olacak not defteri, pusula, saat, dürbün vb. eşyaları tamamlamaya çalışmak.  Around the World in 80 Days her bölümde eğlence dolu anlar yaşatmayı başarıyor. App Store’ daki fiyatı 4.99$.

Around the World in 80 Days

App Store Satın Alma Linki: https://itunes.apple.com/us/app/80-days/id892812659?mt=8

4-Hitman GO

iPhone Oyun Tavsiyeleri yazımızın 4 üncü sırasında Hitman GO yer alıyor. Hitman serisinin oyunları oldukça popüler hatta filmleri de. Hitman GO serisinde ise bir parti ya da müzede hedefi bularak ele geçirmeniz gerekiyor. Aksiyon türünde heyecan dolu bir oyun olan Hitman GO, Hitman fanları için biçilmiş kaftan diyebiliriz. App Store’ daki fiyatı 1.99$.

Hitman GO

App Store Satın Alma Linki: https://itunes.apple.com/us/app/hitman-go/id731645633?mt=8

5-Final Fantasy IX

VI ve VII’de harika bir performans sergileyen Final Fantasy serisinin devamı IX’da ise daha çekici olmuş desek yeridir. Oyunu bilen bilir. App Store’ daki fiyatı 20.99$.

Final Fantasy IX

App Store Satın Alma Linki: https://itunes.apple.com/us/app/final-fantasy-ix/id1041260001?mt=8

6-Threes

Adından anlaşılacağı üzere üç ve üçün katlarına dayanarak oynanıyor. Fenomen oyun 2048’i andıran oyun özellikle bulmaca meraklıları için ideal bir seçenek. Basitliği ile oyuncularını sıkmayan Threes’te temel kural aynı sayıları üst üste çarpıştırıp sayıları ikiye katlamak. Daha sonra bu sayıları üst üste getirerek çok puan kazanmak.

Çok kısa sürede yoğun ilgi gören Threes’in, App Store’ daki fiyatı 2.99$.

Threes

App Store Satın Alma Linki: https://itunes.apple.com/us/app/threes!/id779157948?mt=8

iPhone Oyun Tavsiyeleri ilk bölüm sonu.

iPhone Oyun Tavsiyeleri 2.Bölüm

iPhone Oyun Tavsiyeleri yazımızın 2.bölümüne kaldığımız yer olan 7.sıradan devam ediyoruz.

7-Drop 7

Drop 7 için belki de şuana kadar yapılmış en iyi kısa oturumlu oyun desek iddialı sayılmayız. Drop 7’de 7×7’lik örgülü rakamları dikey ya da yatay bir şekilde belirli bir düzene getirmeniz gerekiyor. Birini beklerken ya da işiniz yok ve canınız sıkılmışsa Drop 7 tam size göre. Üstelik App Store’da ücretsiz.

Drop 7

App Store Ücretsiz İndirme Linki: http://itunes.apple.com/us/app/drop7-by-zynga/id425245634?mt=8

8-Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft kart oyunlarını sevenler için tasarlanmış ve kısa sürede fenomen haline gelen bir oyun. Kendi destenizi oluşturup çevrimiçi olarak rakiplerinizle oynayabileceğiniz bu oyun App Store’da ücretsiz olarak sunuluyor.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

App Store Ücretsiz İndirme Linki: https://itunes.apple.com/us/app/hearthstone-heroes-warcraft/id625257520?mt=8

9- Reigns

Fantastik bir krallıkta geçen bu oyunda ise insanları kırıp geçiren bir hastalık mevcut. Bu hastalıktan ve kızgın köylülerden sınırlarınızı korumanız gereken Reigns’te daha sonra şeytanla buluşacaksınız. Reigns’in oldukça ilginç bir hikayesi var. App Store’ daki fiyatı 2.99$.

iPhone Oyun Önerisi

App Store Satın Alma Linki: https://itunes.apple.com/us/app/reigns/id1114127463?mt=8

10- A Dark Room

Soğuk ve karanlık bir odada ilk ihtiyacınız olan şey ne olabilir? Tabi ki bir ateş. Bunun için önce odun bulmalısınız. İşte oyun böyle ilginç bir şekilde başlıyor ve sizi heyecan dolu bir maceraya sürüklüyor. Bu oyunu denemelisiniz. App Store’ daki fiyatı 0.99$.

A Dark Room

App Store Satın Alma Linki: https://itunes.apple.com/us/app/a-dark-room/id736683061?mt=8

11-Ridiculous Fishing

Ridiculous Fishing: A Tale of Redemption adından anlaşılacağı üzere ilginç bir şekilde hem balık tutacağınız hem de çok eğleneceğiniz bir oyun. App Store’ daki fiyatı 2.99$.

Ridiculous Fishing

App Store Satın Alma Linki: https://itunes.apple.com/us/app/ridiculous-fishing-tale-redemption/id601831815?l=nl&ls=1&mt=8

12-Framed

Eğer ajanlık, gizem, macera veya ölüme meydan okuma türü oyunlar arıyorsanız Framed tam size göre. Framed kendi alanında birçok ödüle sahip bir oyun. Oyuncu olarak size düşen sadece ilgili sayfaları ayarlamak. Canınız sıkılıyorsa Framed çok hoşunuza gidecek. App Store’ daki fiyatı 3.99$.

Framed

App Store Satın Alma Linki: https://itunes.apple.com/us/app/framed/id886565180?mt=8

BİR CEVAP BIRAK