LG G6 ile Yeni Bir Teknoloji Bizi Bekliyor

LG G6 ile Yeni Bir Teknoloji Bizi Bekliyor

LG G6 18:9 Görüntü Oranı ile Geliyor.

10145
0
PAYLAŞ
LG G6

Son dönemlerde çıkardığı birbirinden iddialı modellerle adında sıkça söz ettiren LG yeni amiral gemisi LG G6 modeli ile yine iddialı geliyor. Şubat ayının sonunda Barcelona’da yapılacak olan Mobil Dünya Kongresinde (MWC) tanıtımı yapılması beklenen, LG’nin amiral gemisi LG G6’nın Mart ayında telefon severlerle buluşması bekleniyor. LG G6’nın bir çok yeni özelliğinin yanı sıra özellikle inceliği ile dikkatleri üzerine toplayacağa benziyor.

lg_g6
Yeni Amiral Gemi: LG G6

18:9 Görüntü Oranı

G6 ekranı 5.7 inç LCD olacak ve piyasada en yaygın görüntü oranı olan 16:9 tercihinden vazgeçerek radikal bir kararla 18:9 görüntü oranını ilk kez kullanacak. LG’nin QHD+ olarak isimlendireceği bu panelin çözünürlüğü 2880 x 1440 piksel olacak. Böylece yeni modelin dış alanda daha iyi görüntü kalitesi sunması bekleniyor. LG bu modelle Xiaomi’ nin Mi Mix modeli gibi daha ayrıcalıklı bir ekran sunuyor.

485
LG Yine İddialı Geliyor

Yeni ekranı ile LG G6 güç tüketiminde yüzde 20 daha fazla tasarruflu olacak. Bununla beraber dokunmatik digitizer donanımlarının da ekrana entegre edilmesi sonucu In-Touch teknolojisi %10 oranında daha verimli çalışacak.

BİR CEVAP BIRAK