Red Dead Redemption-2 2017 ‘de Oyun Severlerle Buluşacak

Red Dead Redemption-2 2017 ‘de Oyun Severlerle Buluşacak

10346
0
PAYLAŞ
Read-Dead-Redemption Oyunu 2017 Sonbaharda Yayımlanacak

Milyonlarca oyun severi peşinde koşturan efsane oyun GTA serisinin geliştiricisi firma olan Rockstar  diğer efsane oyunu olan Red Dead serisinin devamı konusunda verdiği ipuçları ile  oyun severleri heyecanlandırdı.

Anasayfasında (Rockstar anasayfasına buradan ulaşabilirsiniz) Red Dead Redemption 2 oyununu 2017 sonbahar da yayınlayacağını duyuran Rockstar firması oyunun fragmanın ise 20 Ekim günü Türkiye saatiyle 18:00’de yayınlayacağını duyurdu. Ayrıca anasayfasında oyun severlerin ön sipariş taleplerini de toplamaya başladı.  Oyunun pre-order fiyatı 69.99 Euro olarak belirlenmiş ve maksimum sipariş sayısı 4 ile sınırlandırılmış. Rockstar sitesinde oyun görselleri ile dizayn edilmiş ürünleri de satın alabilmek mümkün.

Red Dead Redemption 2  oyununun detayları 20 Ekim’de yayımlanacak fragmanda belli olacak ancak ana sayfasında oyunun Amerika’nın acımasız vahşi batısında geçeceği bilgisi de verilmekte. 2017 sonbaharda yayımlanacak oyun şimdilik PS4 ve Xbox One ile oynanabilecek. PC versiyonunun ise 1 yıldan fazla bir sürede oyun severlerle buluşturulacak.  Read Dead Online oyunun da olduğu gibi oyunda multiplayer seçeneğin de olacağı belirtilmekte.

Oyunun yayımlanacak olan fragmanını teknopusula.com olarak sizlerle anında  buluşturacağız.

BİR CEVAP BIRAK