Samsung Family Hub 2.0 Akıllı Buzdolapları

Samsung Family Hub 2.0 Akıllı Buzdolapları

11772
0
PAYLAŞ
Samsung Family Hub 2.0

Teknoloji devlerinden Samsung, akıllı buzdolabı serisi Samsung Family Hub 2.0 modelini CES 2016’da tanıtmış ve bu modeliyle “CES’in En İyisi Ödülü” dahil 8 ödül birden kazanmıştı. Bu başarılarını devam ettirmeye kararlı görülen Koreli firma, 2017’de bu serisine 6 yeni model ilave ederek mutfaklarımızda ki yerini alacak.

Samsung’un bu yeni modellerinde 3 veya 4 kapılı olan French ve Flex modelleri yer alıyor. En son yapılan CES 2017’de tanıtımı yapılan Family Hub 2.0 serisi akıllı buzdolabı ise 2 kanada sahip olacak. Bir kanadında su sebili olacak. Diğer kanadında ise en önemli özelliği olan 21.5 inçlik dokunmatik LED ekrana sahip olacak. Bu ekran ile özel kullanıcı profilleri oluşturma, fotoğraf ve not paylaşımı gibi birçok fonksiyonun kontrol edilmesi sağlanacak.

Dokunmatik LED Ekran
Dokunmatik LED Ekran

Mutfakların Yeni Gözdesi: Akıllı Buzdolapları

Diğer önemli bir özelliği olan Tizen uygulaması ise 3 dâhili fotoğraf makinesi ile akıllı buzdolabının içerisinin fotoğrafını çekerek eksik gıdaları tespit etmenizi sağlıyor. Akıllı telefonunuzu kullanarak uzaktan buzdolabının içerisini görüp siz marketteyken buzdolabınızda eksik olan malzemeleri eve gitmeden ya da birisine sormadan alabilirsiniz. Aynı zamanda tüm aile, bir liste hazırlamak ve bir sipariş vermek için favori yerel bakkalınıza bağlanarak ihtiyaçlarını isteyebiliyor. Ayrıca “Groceries by MasterCard” isimli uygulaması ile sipariş vermenize imkân sunuyor.

Uzaktan Akıllı Alışveriş
Uzaktan Akıllı Alışveriş

Öne çıkan diğer özellikleri ise;

  • Özel soğutma sistemi ve 5 özel sıcaklık ayarı sayesinde akıllı cihazınızı ister buzdolabı olarak isterseniz derin dondurucu olarak kullanabilirsiniz.
  • Üçlü soğutma sistemi sayesinde gıdalarınızı çok daha taze tutabilirsiniz.
  • Sesli komut uygulamalarıyla, hava durumunu öğrenebilirsiniz
  • AllRecipes uygulamasıyla Amazon Alexa üzerinden alınan yemek tariflerini okuyabilir, yorum yazabilir veya fotoğraflarını paylaşabilirsiniz.
  • Ring ve Spotify müzik platform uygulamaları ile en çok sevdiğiniz müzikleri Family HUB’ın dâhili hoparlörleri dinleyebilirsiniz.

İşte Samsung Family Hub 2.0 Tanıtım Filmi:

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK