Youtube Uptime: Yeni Youtube video sosyal ağı

Youtube Uptime: Yeni Youtube video sosyal ağı

10227
2
PAYLAŞ
Youtube videolarını arkadaşlarınızla birlikte izleyebileceğiniz yeni sosyal uygulama

Youtube 2 gün önce yeni bir uygulamasını teknoloji severlere duyurdu. Eskiden kullanıcı Youtube’da izlediği bir videoyu arkadaşlarına video linkini göndererek paylaşırken Youtube Uptime ile  izlediği videoyu anında arkadaşlarıyla paylaşabilecek, hatta video üzerinde duygularını ifade eden emojiler yollayabilecek, anlık olarak video izlenirken arkadaşlarıyla chat yapabilecek. Böylece  video izlenirken arkadaşlar arasında anında paylaşımlar yapılabilecek. Bu uygulama sayesinde yeni insanlarla tanışabileceksiniz.

Yeni videolar keşfedebilirsiniz

Uptime ile yeni videolar arayıp izleyebilrsiniz.

Youtube’un, videolar üzerinden sosyalleşme ağı olarak piyasaya sürdüğü Youtube Uptime uygulaması şu anda sadece iOS işletim sistemi cihazlarda çalışmakta ancak yapılan açıklamada en kısa sürede uygulamanın Android sürümünün de yayınlanacağı belirtildi.

Youtube Uptime ile videoları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz

Youtube Uptime ile arkadaşlarınızla aynı anda videoları izleyebilirsiniz.

Oldukça hareketli bir ekrana sahip olan yeni video sosyal ağ uygulamasında izlediğiniz veya paylaştığınız video etrafında profiliniz süzülerek o video hakkındaki düşüncelerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilir, video izleyen arkadaşlarınızın profillerini ve video hakkındaki düşüncelerini video etrafındaki kayan profil resimlerinden görebilirsiniz.

Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz

Uygulama ile yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Uygulamayı buradan iOS cihazlarınıza indirebilir ve yeni video sosyal ağını deneyebilirsiniz.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK